homekontakto nas
firma
oferta
partnerzy
aktualności
 
Wejście do systemu:

użytkownik:
hasło:ważne informacje

warunki korzystania z serwisu

polecamy:

polskieustawy.com

openlaw.pl
Nasi partnerzy

net4lawyer.com współpracuje z trzema kluczowymi partnerami openlaw.pl, right.pl i netisoft. Lata współpracy pokazały, że nasze wzajemne interesy oparte są na zaufaniu oraz niezawodnej i efektywnej pracy. W sytuacji dużego zainteresowania produktami, net4lawyer.com zawsze może liczyć na techniczne i personalne wsparcie swoich partnerów.

openlaw.pl

Nasz polski partner openlaw.pl specjalizuje się w tworzeniu prawniczych systemów informatycznych oraz organizuje administrację danych. W razie potrzeby firma openlaw.pl może pomóc w administracji bankami danych oraz w kwestii aktualizacji. Ponadto prowadzi z nami wymianę wiadomości na tematy czysto prawne.

right.pl

Firma right.pl ma doświadczenie w realizacji prezentacji internetowych, zarządza również projektami internetowymi (np. administracja domen, serwerów e-mailowych i www), bazującymi na rozwiązaniach open-source. W przypadku wystąpienia problemów technicznych, right.pl niezawodnie służy nam swoją wiedzą i doświadczeniem.

netisoft

Firma netisoft zajmuje się integracją danych oraz ich prezentacją w sieci. Podobnie jak right.pl wspiera nasz personel w rozwiązywaniu zagadnień technicznych.

nasza ankieta

Potrzeby informacyjne klienta możemy poznać tylko wtedy, gdy o nie zapytamy. Dlatego stworzyliśmy ankietę, która daje wszystkim zainteresowanym informacją prawną możliwość wyrażenia opinii na temat oferowanych przez nas usług i - co za tym idzie - wzięcia udziału w ich tworzeniu.

Wierzymy, że jest to najlepsza droga, aby zaoferować klientom optymalne rozwiązanie: w ten sposób to przyszły użytkownik decyduje, jak ma wyglądać stosowany przez niego serwis.

chcę odpowiedzieć na pytania


Ankieta jest anonimowa i zajmuje niewiele czasu. Zapraszamy zatem do jej wypełnienia, za które jednocześnie dziękujemy.

team net4lawyer.com